• Київ
  • Одеса
  • Львів
  • Дніпро
  • Харків

Мотошкола безпечного водіння

RSMOTO

Компанія RSmoto включає в себе всі сфери діяльності, пов’язані з мотоциклами: початкове навчання – мотокурси їзди на мотоциклі в місті, спортивне навчання – мото-школа шосейно-кільцевої їзди, підготовка до здачі іспиту та отримання категорії А права, консультації та допомогу у виборі мотоцикла і екіпіровки, станція технічного обслуговування мототехніки і спортивна команда RSmoto Racing Team.

Наша мотошкола в Києві працює з 2012 року, за ці роки ми випустили на дороги Києва і Європи більше 2000 мотоциклістів. Люди обирають нашу мотошколу, так як у нас кращий мотопарк, де зібрані всі класи байків: стріт, спорт, круізер, ендуро, огороджені майданчики для навчання в зручній доступності як пішки (біля станції метро Берестейська), так і для автомобіля (біля головного проспекту Києва – проспекту Перемоги).

Уроки їзди на мотоциклі часто починається з пробного вступного заняття, на якому ви знайомитеся з інструктором, який буде вас навчати протягом курсу, технікою, на якій ви будете освоювати базові навички водіння мотоцикла, майданчиком, де будуть проходити тренування. Також на пробному уроці ви дізнаєтеся всі органи управління байка, навчитеся правильно сідати і вставати з мотоцикла, стартувати, перемикати передачі, їхати по прямій, повертати, користуватися гальмами. По завершенню тренування ви проведете рефлексію минулого уроку, і інструктор допоможе визначитися в якому напрямку (база, місто, спорт) і на якому байці навчатися далі.

Базовий курс міського водіння мотоцикла – це те, без чого не зможе обійтися кожен новачок і далеко не всі люди, які навчалися їзді на мотоциклі самостійно, у друзів або по відеоуроку. Курс включає в себе 10 тренувань на обраному класі байка, підготовку до іспиту і повний супровід в Сервісному центрі до отримання прав категорії А. За 10 занять ви навчитеся безпечно керувати мотоцикл будь-якого класу, правильно перемикати передачі, гальмувати в різних ситуаціях на дорозі і бездоріжжі з допомогою гальм, коробки перемикання передач і двигуна, орієнтуватися в міському трафіку, маневрувати на малих і великих швидкостях, екстрено реагувати на непередбачені обставини на дорозі. Упор в навчанні буде поставлений на синхронності в управлінні мотоцикла, адже без синхронності не буде і безпеки, сидячи на мотоциклі ви повинні стати одним цілим механізмом з байком.

Пройшовши курси водіння мотоцикла в Києві можна буде продовжувати навчання в обраному вузькому напрямку водіння байка (шосейно-кільцева їзда, джімхана, крос і т.п.)

RSmoto Team – гоночна команда, яка була створена на базі учнів спортивної мотошколи RSmoto в Києві.

Під керівництвом двох Чемпіонів України в шосейно-кільцевих мотогонок Юрія Мірошниченка STK 600 2019 року і Олександра Георгіца 2018 року. За сумісництвом вони і є головними тренерами контраварійного і спортивного спрямування RSmoto.

Щорічно представники команди RSmoto займають почесні призові місця, показують найшвидший час кола на кваліфікації і відвойовують перші командні позиції.

Для тренувань під час підготовки до змагань, учасники команди спочатку проходять підготовку на пітбайках, освоюють гоночну грамоту, виробляють необхідні навички для видовищного та швидкого мотоспорту.

Наступним кроком є ​​вибір кубатури і марки мотоцикла для змагань, представники нашої команди щорічно беруть участь в гонках з кубатурних поділом 300, 600 і 1000 кубів.

Проїжджаючи всі серії українських мотогонок на всіх доступних мототреках України і ближнього зарубіжжя весь технічний супровід надає мотосервіс RSmoto.

У нього входить підготовка мотоцикла для змагань з регламентом ШКМГ, технічне обслуговування, настройка правильної роботи двигуна і підвіски під час тренувань і змагань, перевезення на спеціалізованих командних намисті, відомих як RSmoto мото евакуатор.

Таким чином весь спектр потреб команди RSmoto Team закривається внутрішніми ресурсами RSmoto.

Якщо є бажання доторкнутися до цього напрямку записуйтеся на пітбайк тренування в спортивній мотошколі RSmoto в Києві.